Zamknij
REKLAMA

Zagłosuj na dworzec roku 2018

10:00, 06.11.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj
PKP S.A.

Do 31 listopada można oddać głos na najlepszy dworzec kolejowy w Polsce. W konkursie na „Dworzec Roku”, zorganizowanym przez fundację Grupy PKP i Fundację ProKolej, o miano Dworca Roku i Nagrodę Publiczności walczy dziesięć obiektów.

Spośród zgłoszonych dworców, które poddane zostały audytom, do nagrody głównej i nagrody publiczności wytypowano 10: Bielsko Biała Główna, Bydgoszcz Główna, Gdynia Główna, Kartuzy, Katowice, Tarnów, Toruń Główny, Warszawa Centralna, Wągrowiec i Wrocław Główny.

Dworzec Roku zostanie wybrany przez jury konkursowe. Budynki walczą też o Nagrodę Publiczności – każdy może zagłosować na najlepszy dworzec. Głosowanie na stronie: www.dworzecroku.pl/nominowani/. Nagrodę Publiczności dostanie dworzec, który uzyska największą liczbę głosów.

Głównymi celami konkursu jest chęć wyróżnienia najlepszych dworców kolejowych w Polsce, zebranie i propagowanie dobrych praktyk w obsłudze podróżnych oraz promowanie dworców nowoczesnych i funkcjonalnych.

REKLAMA

Komentarze (1)

wasulwasul

0 0

?????? ? ???????? ????? ?????? ????? ???????? ????????? ????????? ?????? ???????? ??????? ???? ???????????? ? ?????? ???? ????
16:29, 28.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone