Zamknij
REKLAMA

Spotkanie mikołajkowe dla kobiet

14:30, 05.12.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj
mat.prasowe

Centrum Praw Kobiet w Gdańsku zaprasza na spotkanie mikołajkowe, połączone z dyskusją o aktywności obywatelskiej i politycznej kobiet w dzisiejszej Polsce.

Przy mikołajkowym poczęstunku porozmawiają ze wspaniałymi gośćmi – Elżbietą Hołoweńko – malarką i społeczniczką, Elżbietą Jachlewską – polityczką, ekonomistką i aktywistką oraz Urszulą Nowakowską – założycielką i szefową Fundacji Centrum Praw Kobiet o ich drodze życiowej, działalności społecznej, obywatelskiej i politycznej, a także o tym, kim jest dzisiaj Polka Obywatelka. Rozmowę poprowadzi Barbara Kijewska, doktor nauk politycznych.

Miejscem spotkania będzie Centrum Praw Kobiet w Gdańsku, ul. Gdyńskich Kosynierów 11 (I piętro, sala konferencyjna), w sobotę 8 grudnia w godzinach 17:00-19:00. Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc wynosi 25.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone