Zamknij
REKLAMA

Mikołajkowe śniadanie

06:00, 06.12.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj
mat.prasowe

Mikołajki – święto pełne radości i oczywiście prezentów. Zacznijmy świętować ten wyjątkowy dzień już od samego rana. Sprawmy dzieciom pyszną niespodziankę i przygotujmy kreatywne, kolorowe śniadanie.

Może to być na przykład omlet w kształcie świętego Mikołaja. Niech ogranicza nas tylko wyobraźnia, bo takie śniadanie bez wątpienia sprawi, że radosny, mikołajkowy nastrój będzie towarzyszył naszym pociechom przez cały dzień.

Z okazji Mikołajek podarujmy dzieciom i sobie nawzajem chwile pełne radości i bliskości. Znakomitym pomysłem będą na przykład wspólne posiłki z ulubionymi przysmakami, spacer czy wycieczka w ciekawe miejsce.

Zacznijmy świętować już od śniadania. Cała rodzina może uczestniczyć w jego przyrządzaniu. Rodzice pokroją składniki, a najmłodsi mogą dekorować potrawy i udana zabawa gwarantowana.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone