Zamknij
REKLAMA

Serwisowy mistrz świata z Trójmiasta

14:30, 12.12.2018 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Na Mistrzostwach Świata Ekspertów Technicznych Grupy PSA (Peugeot, Citroen, DS) we Francji czteroosobowa grupa z Polski zdobyła złoty medal. Pomorze reprezentował Tomasz Sosik z Intervapo. To wielki sukces najstarszego w Trójmieście dealera marki Peugeot. 

Tomasz Sosik związany jest z Intervapo od 11 lat. Do 2015 roku zatrudniony był w Intervapo na stanowisku mechanik - mistrz zmiany. Od tego samego roku już jako ekspert techniczny. Tomasz Sosik wybrany został w wyniku bardzo szczegółowej selekcji, na którą złożyło się wiele czynników, w tym czynny udział w szkoleniach, duża aktywność i umiejętności czy współpraca z krajowym koordynatorem technicznym.

-Medal pana Tomasza to dla naszej firmy wielka nagroda za całokształt pracy – mówi współwłaściciel spółki Intervapo Wojciech Sadoch. – To dowód, że naszym klientom jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższy poziom wiedzy specjalistycznej i jakości obsługi serwisowej.

Przypomnijmy, że firma Intervapo współpracuje z koncernem PSA od 25 lat. Obecnie posiada dwa salony z „lwem” przy ulicy Elbląskiej w Gdańsku i przy Alei Niepodległości w Sopocie. Jednocześnie dwie stacje serwisowe i serwis blacharsko lakierniczy. Przez cały okres działalności najważniejszym celem firmy jest zadowolenie klientów.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone