Zamknij
REKLAMA

Głosuj na miasto i pomagaj potrzebującym

08:00, 31.12.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj
PolskaPress

Trwa akcja „Świeć się z Energą”, która już od dziesięciu lat cieszy się wielkim zainteresowaniem mieszkańców polskich miast, rywalizujących o miano Świetlnej Stolicy Polski. Fotografowanie przepięknych dekoracji stało się okazją do pomocy potrzebującym. W tegorocznej, jubileuszowej edycji, do zwycięskich miast trafią charytatywne nagrody o łącznej wartości 200.000 zł. W ramach akcji tradycyjnie przygotowano również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla amatorów świątecznej fotografii.

O tytuł najpiękniej oświetlonych miast na święta, jak co roku, ubiegają się miasta z całego kraju. Do tej pory chęć udziału w plebiscycie zgłosiło już kilkadziesiąt miast i liczba ta sukcesywnie rośnie każdego dnia. Trwa pierwszy, wojewódzki etap plebiscytu, w którym wyłonionych zostanie aż 16 zwycięzców, po jednym z każdego regionu.

Wszyscy laureaci otrzymają w nagrodę sprzęt AGD o wartości 10.000 zł, który przekazany zostanie na cele charytatywne. Finałowe głosowanie wystartuje 11 stycznia, a zwycięzcę ogólnopolskiego poznamy 18 stycznia. Miasto, które zostanie Świetlną Stolicą Polski, otrzyma tytuł i dodatkowe nagrody – łącznie do potrzebujących ze zwycięskiego miasta trafi energooszczędny sprzęt AGD o wartości 50.000 zł.

–Najważniejszym elementem „Świeć się z Energą” jest wymiar charytatywny. Plebiscyt miast stwarza doskonałą okazję do zabawy i współzawodnictwa, ale w tym świątecznym czasie nie możemy zapominać o potrzebujących. Warto zachęcać do głosowania na swoje miasta, bo te z największą liczbą głosów otrzymają sprzęt AGD, który przekażą na cele społeczne – mówi Andrzej Dunajski, dyrektor biura prasowego Grupy Energa.

Na swoje miasto w plebiscycie można głosować online www.swiecsie.pl lub sms-owo.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone