Zamknij
REKLAMA

Rekrutacja do programu mentorskiego E(x)plory

15:00, 01.02.2019 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj
mat.prasowe

Do programu mentorskiego E(x)plory młodzi naukowcy i przedsiębiorcy mogą zgłaszać się po wsparcie do 4 lutego. To szansa na otrzymanie wskazówek od starszych kolegów po fachu – ekspertów z dziedzin innowacyjnej przedsiębiorczości, badań naukowych, marketingu czy modeli biznesowych.

W tym roku, po raz pierwszy realizowany jest „Program mentorski E(x)plory” dla osób między 18 a 25 rokiem życia. Mogą zgłosić się wszyscy, którzy chcą rozwijać własne projekty badawcze lub działalność biznesową związaną z nauką.

Nad młodzieżą, biorącą udział w programie, będą czuwać wybrani przez fundację specjaliści mentorzy. Mentorzy ci, to wysokiej klasy, kompetentni eksperci, którzy doświadczenie zawodowe zdobywali w najlepszych instytucjach w Polsce i za granicą. Wśród prestiżowych placówek, z którymi są związani można wymienić: Politechnikę Warszawską, PwC, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, TEAL Action Learning Global.

Uczestnicy programu mentorskiego, oprócz wsparcia ekspertów będą mogli uczestniczyć w szkoleniach prowadzonych przez zewnętrznych specjalistów Programu E(x)plory. Szkolenia mają na celu wsparcie procesu mentorskiego. Pośród tematów szkoleń znajdą się m.in.: własność intelektualna, narzędzia cyfrowe, zarządzanie projektem badawczym, metodologia badań.

Skorzystaj z wiedzy oraz doświadczenia wykwalifikowanych ekspertów. Zainspiruj się, zdobąć nowe umiejętności oraz poznaj ciekawych i kreatywnych ludzi.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone