Zamknij
REKLAMA

Bezpłatne badanie znamion

13:00, 14.03.2019 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Przed sezonem wiosenno-letnim warto udać się do dermatologa i wziąć pod lupę znamiona na skórze. Na bezpłatne badania do gabinetu w Gdyni zapraszają organizatorzy ogólnopolskiej kampanii Rakoobrona i Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna.

Każdy z nas ma pieprzyki, piegi, plamki czy przebarwienia na ciele. Większość jest nieszkodliwa, ale niektóre mogą być pierwszym objawem czerniaka, który wcześnie wykryty daje możliwość wyleczenia w 90%. Dlatego przynajmniej raz do roku warto udać się na profilaktyczne badanie znamion, tym bardziej, gdy można je wykonać zupełnie bezpłatnie, tak jak w gabinecie kampanii Rakoobrona w budynku Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gdyni.

Gdyński punkt badania znamion mieści się na parterze budynku Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej przy ul. Starowiejskiej 50 w Gdyni i jest czynny raz w tygodniu w środę w godzinach 15.30–18.30. Konsultacje prowadzi lek. Dorota Mehrholz z Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

By umówić się na bezpłatne badanie znamion, wystarczy zadzwonić pod numer 533-499-402. Rejestracja osób zainteresowanych konsultacją medyczną odbywa się w każdy wtorek i czwartek w godzinach 10.00-12.00. Do wzięcia udziału w badaniu nie jest potrzebne skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu. Mogą z niego skorzystać osoby w każdym wieku, również dzieci i kobiety w ciąży.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone