Zamknij
REKLAMA

Dzień Kobiet usłany kwiatami

07:00, 06.03.2020 | D.D.
Skomentuj mat.ptasowe
REKLAMA

8 marca to kolejna okazja, by zdobyć się na miły gest i przygotować drobny upominek dla pań. Jak wynika z danych największej sieci handlowej w Polsce, z okazji Dnia Kobiet męźczyźni najchętniej kupują kwiaty. Dużą popularnością cieszą się również słodkie prezenty oraz kosmetyki.

Bazując na zeszłorocznych danych sprzedażowych, widać, że do łask wraca goździk. Na najniższym stopniu podium znalazły się delikatne i romantyczne goździki, które w ostatnim czasie ponownie podbijają polskie salony i serca miłośników kwiatów. Kolejne miejsce zajmują romantyczne róże, a najwyższy stopień podium przypadł tulipanom. Warto zwrócić uwagę na kolor tulipanów: czerwone są symbolem miłości, żółte oznaczają radość, białe – niewinność, różowe – troskę i sentyment.

Innymi kategoriami produktowymi, które osiągają rekordowe wyniki sprzedaży w dniach poprzedzających Dzień Kobiet są słodycze i kosmetyki. Wśród słodkich prezentów trafionym pomysłem będą uwielbiane przez panie praliny, bombonierki bądź galaretki w czekoladzie.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA