Zamknij
REKLAMA

Odbierz ładowarkę za baterie

06:36, 10.03.2020 | D.D.
Skomentuj
REKLAMA

Ci, którzy w trakcie wiosennych porządków znaleźli w szufladach zużyte baterie, mogą 14 marca oddać je do utylizacji w specjalnym punkcie w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Za 10 baterii dowolnej pojemności można otrzymać ładowarkę solarną.

Zgodnie z nowymi przepisami dotyczącymi segregacji odpadów, zużyte baterie trzeba oddawać do specjalnych punktów utylizacji, nie można ich wyrzucać do przydomowych koszy. Rumia zachęca do ekologicznych wyborów i 14 marca zaprasza do specjalnego ekopunktu, w którym za zużyte baterie będzie można otrzymać nagrodę.

Za minimum 10 baterii będzie można otrzymać solarny power bank, który umożliwia naładowanie telefonu, tabletu lub innego urządzenia elektronicznego. Punkt zbiórki baterii będzie czynny od godziny 11:00 do 19:00. Warto się pospieszyć, ponieważ liczba upominków jest ograniczona. Na dbających o środowisko naturalne czeka 600 sztuk ładowarek. By wziąć udział w ekowymianie, nie trzeba okazywać paragonów za zakupy.

Akcja wymiany zużytych baterii na ładowarki solarne odbędzie się 14 marca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan, przy ulicy Grunwaldzkiej 108. Punkt wymiany będzie czynny od godziny 11:00 do 19:00.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA