Zamknij
REKLAMA

Darmowe taxi dla pracowników ochrony zdrowia

11:00, 05.04.2020 | D.D.
Skomentuj
mat.prasowe
REKLAMA

Ponad 1000 darmowych przejazdów taxi dla pracowników szpitali zakaźnych i laboratoriów odbyło się już w usłudze FREE NOW "Dla Zdrowia” w ciągu pierwszego tygodnia od startu akcji #TaxiDlaZdrowia. Miasto Gdynia dołączając do tej inicjatywy pokryje koszty darmowych przejazdów dla pracowników Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni czyli szpitala, w którym w jest oddział zakaźny dla chorych na COVID-19.

-Bezpieczeństwo to dla nas priorytet ale chciałabym, żeby to była też taka odrobina komfortu, należnego medykom po tak ciężkiej pracy. Może to będzie akurat chwila na złapanie oddechu. Chciałabym, aby lekarze, pielęgniarki, diagności, ratownicy czuli, że miasto o nich dba. Dziękuję FREE NOW za mądry model współpracy, który umożliwił nam stanie się partnerem tej akcji – mówi Katarzyna Gruszecka–Spychała, wiceprezydent Gdyni.

Organizatorzy są wdzięczni miastu Gdynia za dołączenie do akcji i wsparcie swoich mieszkańców, którzy zmagają się z pandemią koronawirusa, a także firmom, które wspólnie współfinansują darmowe przejazdy. Zachęcają do tego również pozostałe miasta i firmy, bo zapotrzebowanie na kursy cały czas rośnie. Przede wszystkim podziękowania należą się jednak kierowcom, którzy wyposażeni w środki bezpieczeństwa są cały czas dostępni dla pasażerów służby zdrowia.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA