Zamknij
REKLAMA

Zbliża się III edycja Forum Wizja Rozwoju

12:30, 01.05.2020 | D.D.
Skomentuj
mat.prasowe
REKLAMA

Przed nami trzecia edycja największego forum gospodarczego w północnej Polsce. Organizatorzy zaplanowali kilkadziesiąt paneli poruszających zagadnienia z punktu widzenia rozwoju oraz wyzwań, przed jakimi staje rodzima gospodarka w obliczu sytuacji kryzysowej spowodowanej zastojem ekonomicznym na całym świecie.

Wśród nich wymienić należy gospodarkę morską, energetykę wiatrową, inwestycje, technologie innowacyjne, gospodarkę narodową, ekonomię i rynek pracy, zdrowie, politykę senioralną jak również edukację w kontekście badań warunkujących rozwój gospodarczy. 

Eksperci pochylą się nad zagadnieniami związanymi z obecną sytuacją ekonomiczną zaistniałą na skutek pandemii koronawirusa. Nie zabraknie takich tematów jak dywersyfikacja produkcji krajowej, programy osłonowe oraz wyzwania pracowników na zmieniającym się rynku pracy w dobie kryzysu gospodarczego.

Oficjalnie potwierdzonymi partnerami są: KGHM Polska Miedź S.A. i BGK Bank Gospodarstwa Krajowego oraz Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Patronat merytoryczny potwierdzili Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej i Ministerstwo Cyfryzacji.

W ramach wydarzeń towarzyszących odbędzie się Hakathon, natomiast nowością jest Pomorskie Forum Kół Gospodyń Wiejskich. Przewidziano dyskusje tematyczne i prezentacje dokonań poszczególnych kół z regionu.

Forum Wizja Rozwoju przyświecają trzy zasadnicze cele. Pierwszym jest stworzenie przestrzeni do dyskusji na temat nowych ścieżek i sposobów na wspieranie rozwoju krajowej gospodarki.

Drugi to promocja polskich produktów, nowatorskich koncepcji i firm, aby mogły z powodzeniem konkurować na arenie gospodarczej również poza granicami naszego kraju.

Trzeci to idea upowszechnienia wszelkiej związanej z gospodarką wiedzy szerokiej publiczności. Właśnie z tego względu do udziału w wydarzeniu organizatorzy zapraszają wszystkich bez względu na wykształcenie, wykonywaną profesję czy wiek.

Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest bezpłatna rejestracja za pośrednictwem strony internetowej: rejestracja.wizjarozwoju.pl

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA