Zamknij
REKLAMA

Zbiórka darów rzeczowych w Rumi

07:25, 12.06.2020 | D.D.
Skomentuj mat.prasowe
REKLAMA

W ramach akcji #dobrysąsiad Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zachęca do wsparcia podopiecznych Puckiego Hospicjum pw. św. Ojca Pio poprzez udział w zbiórce darów rzeczowych, która potrwa do 15 czerwca.

Od 15 czerwca w pasażu Portu Rumia jest dostępna specjalna skrzynia, gdzie można umieszczać artykuły najbardziej potrzebne podopiecznym Puckiego Hospicjum. Wśród nich są: prześcieradła bawełniane z gumką o wymiarach 120x200 cm, pianki do mycia, żele do golenia, dezodoranty damskie i męskie w formie aerozoli, myjki jednorazowe niepodfoliowane oraz jednorazowe podkłady higieniczne.

–Port Rumia od wielu lat wspiera lokalne organizacje i angażuje się w pomoc potrzebującym w naszym sąsiedztwie. Ostatnie tygodnie nauczyły nas, że współpraca i wzajemna życzliwość mają olbrzymią moc. Zachęcam do udziału w zbiórce na rzecz Puckiego Hospicjum pw. Św. Ojca Pio, które tak wiele robi, by wnieść radość w życie chorych – mówi Adam Kozioł, marketing manager w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan.

Dary dla Puckiego Hospicjum można przynosić do 15 czerwca do Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej w Rumi w godzinach pracy galerii handlowej od poniedziałku do soboty od 9:00 do 21:00.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA