Zamknij
REKLAMA

Studenci z całej Polski będą pomagać

07:00, 08.12.2020 | D.D
Skomentuj
REKLAMA

Ze względu na pandemię koronawirusa, wiele projektów i programów zostało wstrzymanych, ale nie HELPERS’ GENERATION. Studenci zjednoczeni wokół pomocy chorym na nowotwory krwi będą działać dalej w nowej rzeczywistości online.

Do projektu dołączyło ponad 70 uczelni z całej Polski, a akcję koordynować będzie niemal 150 studenckich liderów. Akcje na uczelniach potrwają do 15. grudnia.

Pomimo odmiennych, pandemicznych warunków studenci nie zamierzają się poddawać i w tym roku nadal będą nieść pomoc potrzebującym, przeprowadzając akcje rejestracji online. Nieodłącznym elementem XII edycji będzie również edukacja.

Studency liderzy podczas trzydniowych warsztatów edukacyjnych otrzymali solidną dawkę wiedzy nie tylko o tym, kto może zostać Dawcą, jak wygląda procedura przeszczepienia szpiku, ale także jak prowadzić skuteczną komunikację w social mediach, nawiązać relacje z mediami czy też zorganizować webinar edukacyjny. Tą wiedzą będą się dzielić ze swoimi kolegami, zachęcając do dołączenia do grona dawców szpiku.

Żeby dołączyć do grona potencjalnych dawców szpiku Fundacji DKMS wystarczy wejść na dedykowaną akcji stronę www.dkms.pl/student-rejestracja, a potem wykonać 3 proste kroki.

Krok 1. W quizie należy odpowiedzieć na 5 łatwych pytań, które sprawdzą, czy możemy zostać potencjalnym Dawcą szpiku.

Krok 2. Jeśli okaże się, że nie ma przeciwwskazań, abyśmy dołączyli do bazy Dawców szpiku Fundacji DKMS, przejdziemy do wypełnienia formularza rejestracyjnego i zamówienia bezpłatnego pakietu do pobrania wymazu.

Krok 3. Gdy pakiet do nas dotrze, samodzielnie pobieramy wymaz z wewnętrznej strony policzka, a następnie odsyłamy pakiet na adres Fundacji DKMS.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA