Zamknij
REKLAMA

Apartamenty w Batumi nad Morzem Czarnym!

13.00, 11.10.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 14.36, 12.10.2022
Skomentuj fot. mat. pras.

Gruzja jest dynamicznie rozwijającym się krajem, który już od ponad dekady konsekwentnie i przemyślanie buduje swoją pozycję na rynku turystycznym, a w konsekwencji i inwestorskim.

Podróżujący są przyciągani gościnnością i przyjaznym usposobieniem Gruzinów, pięknymi widokami, bujną przyrodą, a także fantastycznym jedzeniem. Nie ma więc co się dziwić, że Gruzja z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem i wciąż zwiększającą się liczbą odwiedzających, którzy postanawiają zamieszkać w niej na stałe lub tymczasowo. Wszystko to sprawia, że kraj ten budzi także ogromne zainteresowanie wśród zagranicznych inwestorów.

Przedstawiamy jedną z takich inwestycji „Portline by Gumbati”, która jest w trakcie realizacji. Znajduje się w centrum Batumi w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji, w pierwszej linii brzegowej (ok. 100m w linii prostej do morza). Już od najniższych pięter rozciąga się piękny panoramiczny widok na Morze Czarne, port, marinę jachtową, malownicze góry oraz całe miasto. Budynek docelowo będzie liczył 23 piętra, podziemny parking oraz, aż 309 apartamentów zaczynających się od 32m². Do całej infrastruktury budynku należeć będzie Fitness Club Fit Lovers, basen, kawiarnia, Business Center, otwarty taras oraz ogród.

fot. mat. pras.

Inwestycja w zamyśle ma pełnić funkcję Apart Hotelu, co oznacza, że wszystkimi sprawami organizacyjnymi będzie zajmował się operator, pełniąc wszelkie usługi mieszkaniowe jak zarządzanie apartamentem, wynajmem, administracją oraz konsjerżem. Oczywiście istnieje możliwość kupna apartamentu tylko do użytku własnego. Można również podpisać umowę z operatorem na wynajem hotelowy. Jeśli mają Państwo nadal wątpliwości to dla zachęty przytoczymy znane przysłowie gruzińskie:
„Chęć to połowa wykonanego dzieła”.

Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszej strony

www.luxuria.com.pl i profilu w mediach społecznościowych.

Joanna Symeryak, tel. +48 796 100 155

e-mail:  [email protected]

fot. mat. pras./wizualizacja

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%