Zamknij
REKLAMA

Unihokej - kto najlepszy w województwie?

11:02, 13.11.2017 | K.G
REKLAMA
Skomentuj

W hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w w Wejherowie odbył się Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt oraz Chłopców.

Zawody te były eliminacją do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 16.11.2017 roku w Gdyni (dziewczęta) oraz w Prabutach (chłopcy).

W zawodach dziewcząt wystąpiły trzy zespoły, które reprezentowały powiaty: wejherowski, lęborski oraz kartuski. Zwycięzcą turnieju został zespół z Gimnazjum Publicznego w Szymbarku. Reprezentujące powiat wejherowski SSP Kostkowo zajęła drugie miejsce.

W rywalizacji chłopców wzięły udział cztery drużyny reprezentujące powiaty: wejherowski, lęborski, pucki oraz kartuski. Turniej był popisem zespołu z Samorządowej Szkoły Podstawowej w Kostkowie. Warto dodać, że zwycięska ekipa nie przegrała w turnieju meczu i nie straciła w nim ani jednej bramki bramki.

Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone statuetkami oraz dyplomami które wręczał : referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak.

(K.G)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone