Tytani Wejherowo po kolejne ligowe zwycięstwo

09:07, 09.02.2018 K.G

Tytani pierwszy raz w tym sezonie znaleźli się na podium ligowej klasyfikacji i w sobotę na własnej hali przystąpią do obrony tej pozycji.

Ostatni mecz w wykonaniu żółto-czerwonych był bardzo udany. Chociaż do przerwy prowadził ich rywal, KPR Gryfino, w drugiej połowie Tytani wyczuli moment słabości przeciwnika i dzięki świetnej skuteczności zdobyli przewagę, której nie oddali już do końca, niesieni dopingiem zgromadzonych na wejherowskiej hali kibiców.

Teraz podopiecznym Pawła Paździochy wypada iść za ciosem, tym bardziej, że znów zagrają w Wejherowie. Przeciwnikiem Tytanów będzie MOSiR Kętrzyn, ostatni zespół w ligowej tabeli, więc z całą pewnością rola faworytów będzie po stronie gospodarzy. Obie drużyny zmierzyły się już w tym sezonie. W 2. kolejce na hali w Kętrzynie Tytani wygrali 31-17.

Czy tym razem Tytani znów wygrają? Przekonamy się w Hali Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie w sobotę, 10 lutego o 17:00.