Zamknij
REKLAMA

Samorządowcy zdobyli Mistrzostwo Polski!

10:36, 13.02.2018 | K.G
REKLAMA
Skomentuj

Drużyna złożona z samorządowców naszego powiatu/miasta Wejherowa została w Pabianicach Mistrzem Polski w halowej piłce nożnej.

Wejherowska reprezentacja nie jechała na turniej w roli faworyta – była bowiem jedną z najstarszych drużyn. Mimo to samorządowcy spisali się znakomicie – wygrali wszystkie spotkania, tracąc w nich zaledwie jedną bramkę i byli bezapelacyjnie najlepszą drużyną i zasłużenie zdobyli złoty medal.

Tytuł Wicemistrza Polski zdobył Urząd Gminy Ustrzyki Dolne, natomiast na najniższym stopniu podium uplasował się Urząd Gminy Kikół. Oprócz Mistrzostwa Polski, w ręce samorządowców z naszego powiatu trafiła również nagroda indywidualna, królem strzelców został bowiem Michał Dąbrowski.

Skład drużyny: Sławomir Walczewski – kapitan, Marcin Piekut, Remigiusz Sarbak, Arkadiusz Pendowski, Szczepan Kass, Bartłomiej Woźniak, Michał Dąbrowski oraz Adam Miotk

- Myślę, że godnie reprezentowaliśmy nasz region. Udało się stworzyć drużynę, w której panowała super atmosfera. To było kluczem do sukcesu. W tym roku są również Mistrzostwa Polski na świeżym powietrzu. Impreza ma się odbyć we wrześniu w Zakopanem. Jestem w 100% przekonany, że jesteśmy tam w stanie stanąć na najwyższym stopniu podium - mówi Bartłomiej Woźniak Warto wspomnieć, iż przed każdym meczem z rąk naszego kapitana, przeciwnicy otrzymywali pakiet materiałów promocyjnych o naszym regionie.

- Naszym zachowaniem, zarówno na boisku jak i poza nim, udowodniliśmy, że jesteśmy drużyną. Chciałbym podziękować Zarządowi Powiatu Wejherowskiego, na czele z Panią Starostą, a także Prezydentowi Miasta Wejherowa, gdyż to właśnie dzięki ich życzliwości nasz wyjazd był możliwy - relacjonuje kapitan Sławomir Walczewski.

(K.G)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone