Zamknij
REKLAMA

Nagle zaczęli tańczyć. To zaproszenie na mistrzostwa

15:16, 16.04.2018 | K.G
REKLAMA
Skomentuj

Kilkadziesiąt osób w Porcie Rumia Auchan odtańczyło przygotowany wcześniej układ choreograficzny, zaskakując klientów.

Wydarzenie zrealizowali tancerze ze studia Creative Dance. Pokaz był nietypową formą zaproszenia na zbliżające się Mistrzostwa Polski Północnej.

Zawody odbędą się w najbliższy weekend (21 i 22 kwietnia) na Hali MOSIR w Rumi przy ul. Mickiewicza 49. Główną atrakcją będą wieczorne gale, nie zabraknie również niespodzianek.

 Startujemy w sobotę o godzinie 9:30, rozpoczynamy kategoriami dla najmłodszych, natomiast w godzinach wieczornych, przez dwa dni, będą się odbywać finały mistrzostw Polski w dziewięciu kategoriach. Niedzielną galę poprowadzi Iwona Szymańska-Pavlović, zasłużona tancerka i sędzia, znana m.in. z programu telewizyjnego „Taniec z gwiazdami” – zachęca Paweł Muchewicz, trener tanecznego klubu sportowego i organizator wydarzenia.

Podczas tego wydarzenia odbędzie się również grand prix w trzech kategoriach: juniorzy starsi, młodzież i młodzież starsza. Natomiast młodsi tancerze zaprezentują się podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Rumi.

Wstęp na wydarzenie jest biletowany (30 złotych za cały dzień). Przygotowaliśmy jednak dla rumian 50 bezpłatnych wejściówek – wystarczy się zgłosić do Biura Obsługi Mieszkańca Urzędu Miasta Rumi. Obowiązuje zasada: kto pierwszy, ten lepszy. Każdy może odebrać maksymalnie dwa zaproszenia.

 

(K.G)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone