Zamknij
REKLAMA

Mistrzyni Świata poprowadzi treningi w Wejherowie

11:33, 08.06.2018 | K.G
REKLAMA
Skomentuj

Na zaproszenie Rafała Karcz, trenera kickbokserów z Wejherowa i Luzina, a zarazem trenera Kadry Narodowej juniorów, do Wejherowa przyjedzie zawodowa Mistrzyni Świata w kickboxingu Dorota Godzina. 

Wielokrotna Mistrzyni Świata, Europy i Polski w kickboxingu, do niedawna walcząca dla Federacji DSF Kickboxing Challenge, zawodowa Mistrzyni Świata WAKO 23 czerwca specjalnie dla sekcji KICKBOXING FOR LADIES poprowadzi dwa treningi na sali Fight Zone GYM Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego.Dorota Godzina po raz pierwszy zagości w Wejherowie.

-Dla zawodniczek z żeńskiej sekcji kickboxingu grupy rekreacyjnej będą mogły potrenować z utytułowaną i znaną zawodniczką. Oprócz tego wizyta Doroty to okazja do promocji naszego Wejherowa. Możliwe, że miasto odwiedzi także prezes Polskiego Związku Kickboxingu, pierwszy w historii Polski Mistrz Świata w kickboxingu Piotr Siegoczyński – trwają właśnie ustalenia odnośnie pobytu prezesa w Wejherowie – relacjonuje trener Rafał Karcz

Kilka miesięcy wcześniej na sali klubu gościła inna utytułowana zawodniczka, Monika Turemka, która przez dwa dni prowadziła treningi dla kobiecej sekcji kickboxingu. Obie wymienione prowadzą obecnie z powodzeniem duże sekcje kickboxingu w Warszawie i okolicach. Warto zaznaczyć, że są to kobiece sekcje. W Wejherowie również można zapisać się na kickboxingu w grupie w stu procentach dla kobiet. Inicjatorem powstania takiej grupy był Rafał Karcz w 2016 roku. Dziś sekcja podzielona jest na dwie grupy i liczy blisko 30 kobiet. Chętne Panie, które chcą zapisać się do Klubu i aktywnie spędzić czas na treningu kickboxingu w zakresie rekreacji odsyłamy na stronę: www.facebook.com/kickboxingdlakobietwejherowo

Treningi odbędą się dnia 23 czerwca (sobota) godz. 17:00 – 18:30 oraz 18:45 – 20:00 w sali Fight Zone GYM ul. I Bryg. Panc. WP 5 (wejście od strony ul. 12 marca na posesję Firmy MONZA – tam znajduje się nasza salka). Dorota Godzina nocować będzie w Hotelu Olimp w Wejherowie.

(K.G)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone