Zamknij
REKLAMA

Wikęd Luzino przerwał złą serię

07:55, 11.06.2018 | K.G
REKLAMA
Skomentuj

Podopieczni Grzegorza Lisewskiego odnieśli upragnione zwycięstwo. Grali także inni czwartoligowcy.

Stolem pewnie zmierza w kierunku 4. miejsca na koniec sezonu. Co prawda w miniony weekend do zespołu z Gniewina zbliżyła się Kaszubia, jednak Stolem wciąż ma przewagę 4 punktów, a zważywszy, że do zakończenia rozgrywek pozostały 2 kolejki, jest to duży dystans. W sobotę gniewinianie zremisowali 2-2 z Jaguarem w Gdańsku, zdobywając swój 54. punkt. 

Wikęd Luzino po raz pierwszy od kwietnia zainkasował 3 punkty. Sezon zbliża się nieuchronnie do końca i podopieczni Grzegorza Lisewskiego mieli coraz mniej czasu, by przerwać serię bez zwycięstwa. Udało się w sobotę - Wikęd na własnym boisku pokonał wyżej notowaną Pogoń Lębork 2-0. Obie bramki dla luzinian zdobył Czoska. Wikęd dzięki wygranej awansował na 8. miejsce w tabeli IV ligi.

Przed Orkanem emocjonująca walka o utrzymanie. W niedzielę w Kościerzynie rumska drużyna przegrała 1-3, a zwycięstwo odniosła Cartusia Kartuzy, jeden z rywali w walce o utrzymanie. Orkan jest w uprzywilejowanej pozycji - ma 4 punkty przewagi nad wspomnianą Cartusią, ale zagra jeszcze mecz z kartuskim zespołem, a na koniec sezonu rumskich piłkarzy czeka pojedynek z Radunią Stężyca, na którą w IV lidze nie ma mocnych.

Orkan z Cartusią zmierzy się w sobotę w Rumi o 13:00. U siebie zagra też Stolem Gniewino, który o tej samej porze podejmie Powiśle Dzierzgoń, natomiast Wikęd Luzino, również w tym samym czasie, zagra na wyjeździe z Aniołami Garczegorze.

(K.G)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone