Zamknij
REKLAMA

Największa przygodowa impreza

16:30, 12.07.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Drużyna BigYellowFoot Adventure Team po raz drugi zaprasza 28 lipca na swoją flagową imprezę, w której łączy się wiele dyscyplin sportu i przeżywa niezapomnianą przygodę. Tym razem organizatorzy przygotowali dwie formuły – rodzinną dzienną oraz ekstremalną nocną.

Zawodnicy formuły rodzinnej wystartują w drużynach 2 do 5 osobowych o godz. 10:00 i mając czas do 15:00 będą zaliczać kolejne punkty kontrolne, stacje zadaniowe, odcinki specjalne i skrytki geocachowe. Wszystkie atrakcje na trasie będą przygotowane pod kątem aktywnie spędzonego czasu dla całej rodziny.

Punktualnie o zachodzie słońca wystartują zawodnicy w formule nocnej, na których czekać będą stacje, punkty oraz zadania wymagające od nich przełamania swoich lęków i obaw. Spektakularne zamknięcie mety nastąpi punktualnie o wschodzie słońca.

Na zawodników czekają punkty kontrolne w ciekawych i znanych miejscach Sopotu, skrytki geocachingowe, tor sprawnościowy, przeprawy na linach, zadania logiczne, ćwiczenia i stacje treningowe, wyzwania sprawnościowe i atrakcyjne nagrody dla najlepszych.

-Chcemy jeszcze bardziej uatrakcyjnić zawodnikom zdobywanie kolejnych punktów. Dla każdego przygotowujemy atrakcje, które z pewnością zapamięta na długo. BigYellowFoot Adventure Challenge to niesamowita przygoda dla każdego – tłumaczy Grzegorz Brandt, organizator.

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone