Zamknij
REKLAMA

Żeglarska parada niepodległości

14:30, 07.11.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj
mat.prasowe

W 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości żeglarze pójdą w paradzie, by oddać hołd Rzeczpospolitej. 11 listopada o godzinie 12:00 ruszą ulicami Gdyni pod pomnik Polski Morskiej na Skwerze Kościuszki.

To już sto lat niepodległej Polski po 123 latach zaborów. Parada Niepodległości, jak co roku, będzie jednym z głównych akcentów gdyńskich urodzin niepodległej. Pójdą w niej również pomorscy żeglarze, pod przewodnictwem Pomorskiego Związku Żeglarskiego. Udział zapowiedziały już Yacht Klub Stal Gdynia, YKP Gdynia, Jacht Klub Morski „Gryf” z Gdyni oraz Fundacja Harcerstwa CWM ZHP Gdynia wraz z załogą „Zawiszy Czarnego”.

Zapraszamy wszystkich chętnych do przyłączenia się. Zbiórka o godzinie 11:30 przy dworcu SKM Gdynia Główna, na wysokości ul. Starowiejskiej.

Trasa gdyńskiej parady, która rozpocznie się w niedzielę, 11 listopada o godzinie 12:00 będzie wiodła od dworca PKP w Gdyni, ulicą 10 Lutego i  Skwerem Kościuszki pod pomnik Polski Morskiej, gdzie odbędą się oficjalne uroczystości państwowe.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone