Zamknij
REKLAMA

Rewelacyjne starty sportowców z naszego powiatu

14:30, 18.12.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Ostatnie dwa tygodnie obfitowały w rewelacyjne występy sportowców z powiatu wejherowskiego. Na cztery starty zdobyliśmy cztery medale.

Drużyna tenisistek stołowych z Powiatowego Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie zagrała w finale wojewódzkiej licealiady w Miechucinie. Katarzyna i Magda Płotka odniosły ogromny sukces, zdobywając złoty medal. W zawodach nie przegrały nawet seta i był to najlepszy występ zawodniczek w tej dyscyplinie sportowej. Opiekunem była Małgorzata Mika.

Natomiast chłopcy z Powiatowego Zespołu Szkół  nr 2 w Wejherowie wystąpili w finale wojewódzkiej licealiady w futsalu w Chojnicach. Zawodnicy dorównali poziomem do tenisistek i także zdobyli złoty medal a występ naszego zespołu należy uznać za rewelacyjny. Opiekunem złotych futsalowców był Tomasz Kotwica.

Także dziewczęta z "Samochodówki" uczestniczyły w finale wojewódzkiej licealiady. W Powiatowym Zespole Szkół nr 4 w Wejherowie rozegrano piłkę ręczną, gdzie broniły czwartego miejsca z ubiegłego roku. I tym razem dziewczęta zdobyły brązowe medale, co jest wspaniałym wynikiem ekipy. Tak dobry wynik został osiągnięty dzięki pracy Joanny Syski z Szkoły Podstawowej w Bolszewie oraz Joanny Kwiatkowskiej z Powiatowego Zespołu Szkół  nr 4 w Wejherowie.

Listę sukcesów zamykają zmagania chłopców z Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 w Wejherowie. W hali sportowej odbyły się Mistrzostwa Wojewódzkiej Licealiady w piłce ręcznej. Chłopcy wywalczyli srebrne medale, ulegając tylko Kwidzynowi, który miał w swoim składzie zawodników z ekstraklasy. Jest to wyśmienity rezultat zespołu. Sukces był możliwy dzięki owocnej pracy klubu sportowego „Tytani”. Opiekunem był Cezary Lewandowski.
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone