Zamknij
REKLAMA

Zacznij Nowy Rok na biegowo

20:30, 03.01.2019 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj
W.Zwierzyński

W niedzielę, 6 stycznia odbędzie się czwarty bieg z serii CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden 2018/2019 w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym na trasie w Gdyni. Elektroniczna rejestracja do imprezy trwa. Zapisy będą możliwe także w dniu zawodów.

5-kilometrowe biegi są skierowane do każdego bez względu na formę i stopień zaawansowania, bowiem organizatorzy nie wprowadzają limitu czasu na pokonanie trasy. Dla osób, które rozpoczęły starty już jesienią i wezmą udział w co najmniej czterech biegach przewidziane są pamiątkowe medale. Ich wręczenie odbędzie się po zakończeniu części sportowej na oddzielnej, siódmej imprezie o charakterze uroczystej gali.

–Taka formuła obowiązuje w naszym cyklu od pierwszej edycji, czyli w Trójmieście od 2013 roku. Gala to okazja do spotkania w zupełnie innych okolicznościach, w eleganckich strojach, dzięki czemu czujemy wyjątkowość wyczynu biegaczy, bo tak naprawdę mobilizacja do regularnych startów w okresie jesienno-zimowym, w bardzo różnych i niekiedy wymagających warunkach to duże wyzwanie – podkreśla Piotr Książkiewicz, organizator.

Opłata startowa dla dorosłych wynosi 20 zł w przypadku płatności elektronicznej i 30 zł w dniu biegu. Udział w zawodach dla dzieci kosztuje 5 zł.
Harmonogram biegu:
- godz. 8:30 – otwarcie biura zawodów (okolice startu i mety – skraj ulicy Spokojnej w Gdyni/Mały Kack)
- godz. 9:30 – początek biegów CITY TRAIL Junior (skraj ulicy Spokojnej w Gdyni)
- godz. 11:00 – start biegu głównego (skraj ulicy Spokojnej w Gdyni)

Kolejne imprezy w Trójmieście odbędą się 10 lutego (Gdańsk) i 10 marca (Gdynia).

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone