Zamknij
REKLAMA

Havana Club liderem ligi siatkówki

06:00, 18.01.2019 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Trzecia kolejka Redzkiej Ligi Siatkówki, organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji za nami. Mecze rozgrywano 4 i 11 stycznia w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Redzie.

W pierwszej lidze wszystkie mecze wygrywały Śledzie. Pierwszy raz spadł zespół Bafana Bafana. Druga liga to awans zespołu Dajemy w Pędzel i 9 punktów w trzech meczach oraz pierwsza wygrana UKS Jedynka Reda w tym sezonie. Na czele klasyfikacji generalnej zamiana i pierwsze miejsce drużyny Havana Club. O dwie pozycje w górę przesunął się zespół Śledzi.

W klasyfikacji generalnej po trzech kolejkach zmagań prowadzi drużyna Havany Club z 56 punktami. Drugie miejsce zajmuje WS PWZPS z 55 pkt, trzecie Bafaba Bafana z 48 pkt, czwarte Śledzie z 45 pkt, piąte Dajemy w Pędzel z 42 pkt, szóste Matrix z 41 pkt, siódme Jaja Jak Berety z 32 pkt i ósme miejsce UKS Jedynka Reda z 30 punktami.

Kolejna czwarta kolejka rozgrywek I ligi odbędzie się 18 stycznia dla zespołów Havana Club, WS PWZPS, Śledzie i Dajemy w Pędzel a rozgrywki II ligi 25 stycznia z obsadą zespołów Bafana Bafana, Matrix, Jaja Jak Berety i UKS Jedynka Reda. Spotkania odbywają się o godzinie 19:30 w hali Szkoły Podstawowej nr 4 w Redzie.
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone