Zamknij
REKLAMA

Ruszają nabory do Ekstra FAN i Ekstra FAN Ladies

10:30, 08.02.2019 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj
Ekstra FAN

Projekt Ekstra FAN to szansa dla każdego, kto chciałby schudnąć zdrowo i efektywnie. Uczestnicy przez trzy miesiące będą wspólnie ćwiczyć, skorzystają z porad dietetyków oraz wezmą udział w spotkaniach z ekspertami z zakresu żywienia i zdrowia. Nabór do kolejnej edycji Ekstra FAN i Ekstra FAN Ladies rozpoczyna się 8 lutego.

Ekstra FAN to autorski projekt Stadionu Energa Gdańsk i Gdańskiego Ośrodka Promocji Zdrowia, skierowany do osób z nadwagą i otyłością w wieku 35–60 lat. W ramach programu odbywają się zajęcia z dietetykami, fizjologami, specjalistami z zakresu aktywności fizycznej i żywienia oraz wykwalifikowanymi trenerami.

To szansa nie tylko na zgubienie nadprogramowych kilogramów, ale przede wszystkim wyeliminowanie złych nawyków żywieniowych i zmianę stylu życia. Program jest bezpłatny i kompleksowy, przygotowywany we współpracy z ERGO ARENĄ oraz klubami sportowymi: Lechią Gdańsk, Energą Wybrzeże Gdańsk, Treflem Gdańsk oraz Treflem Sopot.

Nabór do ósmej edycji Ekstra FAN oraz piątej edycji Ekstra FAN Ladies rusza 8 lutego. Zgłoszenia online przyjmowane są do 24 lutego poprzez formularz na stronie www.EkstraFan.pl. Do każdego programu zakwalifikuje się grupa maksymalnie 33 osób.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu przez okres trzech miesięcy i będą prowadzone przez trójmiejskich trenerów sportowych. Ostatnie badania uczestników odbędą się rok po zakończeniu projektu. Będzie to świetna okazja do kontroli trwałości wyników oraz pochwalenia się sukcesami.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone