Zamknij
REKLAMA

Wystartuj w przełajowej „piątce”

11:00, 08.02.2019 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj
City Trail

Sprawdź się w zawodach CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. To przełajowe 5 km w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Najbliższy bieg jest zaplanowany na niedzielę, 10 lutego w Gdańsku.

Trasa niedzielnego biegu poprowadzona jest ścieżkami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w okolicach AWFiS w Gdańsku i jest urozmaicona oraz bardzo malownicza. W zawodach nie ma limitu czasu na pokonanie 5 km – meta jest zamykana w momencie przekroczenia jej przez ostatniego zawodnika, a więc każdy nawet zupełnie początkujący biegacz może sprawdzić w tym biegu. Dla osób, które biegają systematycznie lub trenują w klubach, CITY TRAIL to okazja do śledzenia postępów.

Start niedzielnego biegu jest zaplanowany na godzinę 11:00 (skraj ulicy Jeleniej). Biuro zawodów będzie działać od godz. 8:30. W ramach imprezy odbędą się także zawody dla dzieci i młodzieży CITY TRAIL Junior na dystansach od 300 m do 2 km. Rozpoczną się one o godz. 9:30.

CITY TRAIL to cykl ogólnopolski, w którym uczestniczą (poza Trójmiastem) Bydgoszcz, Katowice, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Szczecin, Warszawa i Wrocław.
Ostatni w edycji 2018/2019 bieg w Trójmieście jest zaplanowany na 10 marca w Gdyni.
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone