Zamknij
REKLAMA

Złoty medal dla szczypiornistek z "Szóstki"

10:00, 12.03.2019 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

W Bolszewie odbyły się powiatowe igrzyska młodzieży szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt. Zwyciężyły uczennice Szkoły Podstawowej nr 6 z Wejherowa.
Zawody były eliminacją do półfinału wojewódzkich igrzysk młodzieży szkolnej, który odbędzie się w Wejherowie. W rywalizacji uczestniczyło 9 zespołów z różnych gmin powiatu wejherowskiego.

-Cieszy tak duża frekwencja na zawodach, co świadczy o olbrzymim zainteresowaniu tą dyscypliną sportu w naszym powiecie – mówi Bartłomiej Woźniak z PZPOW.

Zwycięzcą turnieju została drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Wejherowie w składzie: Magdalena Bobkowska, Zuzanna Szyc, Amelia Ruszkowska, Michalina Korosacka, Magdalena Lesner, Wiktoria Lesner, Martyna Mikolcz, Wiktoria Szopińska, Agnieszka Węska, Martyna Wielgosz i Amelia Woźniak.

Drugie miejsce zajęła SP w Bolszewie, trzecie SP nr 4 w Redzie, czwarte SP nr 2 w Luzinie, piąte SP w Szemudzie, szóste Salezjańska SP w Rumi, siódme SP w Bożympolu Wielkim, ósme SP w Choczewie i dziewiąte miejsce SP w Kostkowie.

Mecze były na dobrym poziomie i dostarczyły wielu emocji kibicom. Najlepsze zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami oraz dyplomami które wręczali organizator zawodów Joanna Syska i referent Bartłomiej Woźniak.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone