Zamknij
REKLAMA

Bezpłatne zajęcia na stadionie Arena Gdańsk

15:00, 15.04.2019 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

W szkołach w ostatnim czasie doszło do zmian organizacyjnych. Dla wielu rodziców zawieszenie zajęć szkolnych wiąże się z potrzebą znalezienia dodatkowej opieki nad dzieckiem. Naprzeciw sytuacji wychodzi Stadion Energa Gdańsk, który przygotował bezpłatne zajęcia sportowe dla uczniów.

Od poniedziałku 15 kwietnia najmłodsi kibice mogą wziąć udział w bezpłatnych animacjach futbolowych. To połączenie aktywnego spędzania czasu z zabawą i pracą nad rozwijaniem umiejętności gry zespołowej. Zajęcia prowadzi Józef Gładysz, wykwalifikowany trener piłkarski o długoletnim doświadczeniu w pracy z dziećmi i młodzieżą. Całość odbywa się na stadionie Energa Gdańsk. W harmonogramie zajęć zaplanowane są również wycieczki z przewodnikiem po terenie bursztynowej areny.

Na każdy dzień zajęć obowiązują zapisy mailowe, które należy wysyłać na adres [email protected] Osoby, które dokonają zgłoszenia po osiągnięciu maksymalnej liczby uczestników (liczba miejsc jest ograniczona), zostaną zaproszone na bezpłatne zwiedzanie stadionu. Uczestnictwo w nich to niepowtarzalna okazja, by zobaczyć zakątki i lokalizacje niedostępne na co dzień. Na trasie wycieczki znajdują się m.in. szatnie zawodników, muzeum Lechii Gdańsk oraz strefa mixed zone czyli miejsce, z którego sportowcy wychodzą na boisko.

Bezpłatne animacje futbolowe odbywają się w dniach 15.04-17.04. w godzinach 10:00-13:00. Opiekunowie mogą towarzyszyć swoim pociechom w trakcie zajęć, bądź skorzystać z przygotowanej dla nich dodatkowej przestrzeni. Jest to wyjątkowa okazja by na chwilę przenieść biuro do szatni piłkarskiej.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone