Zamknij
REKLAMA

Mieszkaniec Redy został wicemistrzem Polski

14:42, 18.10.2019 | A.W
Skomentuj Fot. OSiR w Ciechocinku
REKLAMA

Młody pięściarz, Konrad Kaczmarkiewicz, zajął drugie miejsce w wadze ciężkiej podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Boksie. Ogólnopolskie zmagania zorganizowane zostały w Ciechocinku.

Na ringu mieszkaniec Redy pokonał kolejno: Jana Majewskiego (Legia Warszawa), Andrusha Vakaliuk (BKS Olimp Szczecin) i Kamila Ślendak (WKB Start Włocławek). W finale po bardzo zaciętym i wyrównanym pojedynku przegrał stosunkiem głosów 4:1 z uczestnikiem tegorocznych mistrzostw świata, Michałem Soczyńskim.

- Jestem bardzo zadowolony ze swojego występu na tych mistrzostwach, chociaż pozostał lekki niedosyt – zapewnia Konrad. - Nie zamierzam jednak nad tym się rozczulać. Wracam i trenuje jeszcze ciężej – dodaje.

Zawodnik klubu BKS Skorpion Szczecin nie ma dużo czasu na odpoczynek, gdyż został zauważony przez trenera kadry narodowej seniorów i otrzymał powołanie na obóz kadry narodowej w Zakopanem.

(A.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (2)

opensky 777 miniopensky 777 mini

0 0

Featured relating to the album are 11 melodies.
I still blame him for basically stealing $40 a month from everyone.
Personalized stuff basically is me and Brian catching develop each second. http://[email protected]@[email protected]@[email protected]@[email protected]@[email protected]@[email protected]@Go.o.gle.email.2.%5C%[email protected]@[email protected]@[email protected]@[email protected]@[email protected]@[email protected]@[email protected]@irort.ru/tt/node/168/track 16:41, 19.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

رسيفر open sky 777رسيفر open sky 777

0 0

Or, maybe other two sections off sholw felt a
little too very like Dharma and Greg. In the Tag Team Championship
match, Beer Monjey took on Mexican Is unquestionably.

It hass a grdat theme and wonderful visual effects. http://[email protected]/phpinfo.php?a%5B%5D=%3Ca+href%3Dhttps%3A%2F%2Fwin88.today%2Fdownload-sky777-android-ios%2F%3Esky+777%3C%2Fa%3E 18:15, 20.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA