Zamknij
REKLAMA

W przyszłość patrzą z nadzieją

16:00, 18.10.2019 | D.D.
Skomentuj Tytani
REKLAMA

Po czterech kolejkach I ligi mężczyzn KS Tytani Wejherowo pozostaje bez zwycięstwa. Jednak zespół może pochwalić się zwycięstwem w Pucharze Polski. Wejherowski klub piłkarski w przyszłość patrzy jednak z nadzieją, gdyż gra wygląda co raz lepiej.

W Wągrowcu zespół prowadził wyrównany bój przez większość spotkania. Niestety w końcówce gospodarze odskoczyli na kilka bramek i ostatecznie przegrano 34:28 (16:13). Można tylko domyślać się, co by było gdyby w meczu zagrał najskuteczniejszy w tym sezonie Warmbier lub kontuzjowany Sałata.

Jednak po nieudanym początku rozgrywek zespół przystąpił do pojedynku w Pucharze Polski bardzo skoncentrowany. Zawodnicy za wszelką cenę chcieli przełamać złą passę i pokonać sąsiada z pierwszoligowej tabeli SPR GKS Żukowo. Już od pierwszego gwizdka to Tytani prowadzili grę i systematycznie powiększali przewagę. Tego dnia nie było w zespole słabych punktów, począwszy od świetnie dysponowanego w bramce Szymona Cholchę, po rozgrywających tradycyjnie dobre zawody Warmbiera i Jurkiewicza.

Gdyby skuteczność Tytanów w drugiej części meczu była lepsza, wynik mógł być zdecydowanie okazalszy. Ostatecznie skończył się zwycięstwem 36:27. Następnym przeciwnikiem w rozgrywkach Pucharu Polski będzie drużyna Sokoła Kościerzyna, która przyjedzie do Wejherowa 23 października. Natomiast następny mecz ligowy odbędzie się 20 października o godzinie 16:00.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA