Zamknij
REKLAMA

Dorośli dokształcali się z piłki nożnej

08:56, 17.12.2019 | D.D.
Skomentuj
REKLAMA

W nowej hali Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 w Wejherowie odbyło się szkolenie z dziedziny piłki nożnej dla nauczycieli, trenerów i działaczy sportowych.

W hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 „Samochodówce” w Wejherowie odbyło się szkolenie z piłki nożnej. Głównym organizatorem spotkania był Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo–Wychowawczych w Wejherowie.

Zajęcia poprowadzili trenerzy reprezentacji powiatu wejherowskiego z 2010 rocznika w składzie Arkadiusz Janor i Dariusz German. Gościem specjalnym szkolenia był Rafał Kaczmarczyk, były reprezentant Polski i zdobywca Pucharu Polski oraz zawodnik wielu klubów z polskiej ekstraklasy.

Prowadzący przedstawili słuchaczom zarys programu Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Szkolenie było podzielone na dwie części - teoretyczną oraz praktyczną. Wśród słuchaczy znaleźli się nauczyciele, trenerzy oraz działacze sportowi z terenu całego powiatu wejherowskiego.

-Celem szkolenia jest promocja tej dyscypliny sportu, a także opanowanie metod nauczania dzieci podstawowych elementów koniecznych do gry w piłkę nożną – mówi dyrektor PZPOW Andrzej Byczkowski. - Kolejne szkolenia przez nas organizowane dla nauczycieli z terenu powiatu odbędą się w przyszłym roku. Jaka będzie ich tematyka, tego dowiemy się wkrótce.

Poprzez takie spotkania nauczyciele i trenerzy starają się udoskonalać i wzbogacać swój warsztat pracy. Dotyczy to nie tylko osób zatrudnionych w PZPOW w Wejherowie. Każdorazowo placówka zaprasza do wzięcia udziału w projektach szkoleniowych wszystkich zainteresowanych pedagogów i wychowawców z terenu całego powiatu wejherowskiego.

-Podziękowania należą się dyrekcji Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 w Wejherowie, a w szczególności wicedyrektorowi Cezaremu Lewandowskiemu, który udostępnił nam nowo wybudowaną halę sportową oraz jej zaplecze na potrzeby naszego szkolenia – dodaje referent Bartłomiej Woźniak.
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA