Zamknij
REKLAMA

Tai Chi - pierwsze styczniowe spotkanie

10:09, 08.01.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Fabryka Kultury w Redzie zaprasza na pierwsze styczniowe zajęcia z Tai Chi. Niedziela, 9 stycznia, godzina 10.00. Wstęp wolny.

W niedzielę 9 stycznia, po świąteczno-noworocznej przerwie odbędą się pierwsze zajęcia z Tai Chi. Fabryka Kultury w Redzie zaprasza wszystkich chętnych do swojej siedziby na ulicę Łąkową 59A na godzinę 10.00. Wstęp wolny.

Zajęcia odbywać się będą w reżimie sanitarnym: należy zachować dystans 2 m od osoby ćwiczącej obok., ćwiczenia można wykonywać bez maseczki ochronnej, obowiązuje dezynfekcja rąk, pomiar temperatury.

Tai Chi są to zajęcia dla każdego, można je wykonywać niezależnie od swojego wieku i stanu fizycznego. Są to ćwiczenia, które łączą w sobie spokój, płynność i uwagę.Tai Chi ćwiczą ludzie na całym świecie, jest to forma ruchu, która nie obciąża naszych stawów, wzmacnia mięśnie, poprawia koordynację oraz uczy świadomości naszego ciała.Jest to wspaniały sposób na ruch, który możesz wykonywać na łonie natury jak i w zaciszu swojego mieszkania.

Prowadzenie:

Małgorzata Cudziło, wieloletni, dyplomowany instruktor Tai Chi i fitnessu. Swoją przygodę z gimnastyką Tai Chi poznała podczas kilkuletniego pobytu w Chinach, którego ukoronowaniem był zaszczyt ćwiczenia z dwoma tysiącami obywateli Chińskich na Placu przed Świątynią Nieba w Pekinie.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%