Zamknij
REKLAMA

Imponujące zwycięstwo gniewińskich ŻAKÓW F-2

10.30, 18.01.2023 KL
Skomentuj Fot. Stolem Gniewino
REKLAMA

W dniu 14.01.2023 roku w Gniewinie, na hali widowiskowo-sportowej odbył się turniej Stolem Cup 2023, podczas którego Stolem Gniewino Żak F2 2015/16 odniósł imponujące zwycięstwo.

W turnieju walczyły drużyny z rocznika 2015. W rywalizacji ze swoimi rówieśnikami znakomicie spisali się zawodnicy Stolema Gniewino. Pierwszy zespół bezapelacyjnie wygrał turniej, pokonując wszystkich rywali w grupie ( Pogoń Lębork 2:0, Błękitni Wejherowo II 3:0, Cassubian 1:0 i Sztorm Kosakowo 3:1). Natomiast w półfinale po remisie 1:1 z Błękitnymi I Wejherowo gospodarze wygrali po serii rzutów karnych 3:1 ( zwycięska bramka Jana Selonki), a w finale pokonali Diego Lębork 2:0.

Zwycięski Stolem grał w składzie: Hubert Lessnau- tylko 2 stracone bramki w turnieju, Wojciech Potrykus, Jan Selonka, Tymon Świerzewski, Szymon Gaffke- 6 bramek w turnieju, Fabian Klas -7 bramek w turnieju i Igor Szymikowski.

Drugi zespół Stolema zajął 4 miejsce w grupie i ostatecznie wywalczył 8 miejsce, prezentując ambitną grę. Stolem II wystąpił w składzie: Maciej Wieczorek,Szymon Muttke, Hania Kankowska, Szymon Ladach, Filip Zieliński, Antoni Nawrocki, Olaf Gołaszewski, Olaf Górkowski ( rocznik 2017)

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. Stolem Gniewino I

2. Diego Lębork

3. Błękitni Wejherowo I

4. Sztorm Kosakowo

5. Sokół Bożepole Wielkie

6.Cassubian I

7. Pogoń Lębork

8. Stolem II

9. Błękitni II

10. Cassubian II

Nagrody indywidualne otrzymali:

- najlepszy zawodnik Fabian Klas - Stolem Gniewino,

- najlepszy bramkarz- Jakub Jankowski - Błękitni Wejherowo,

- najlepszy strzelec - Paweł Świeżyński - Sztorm Kosakowo.

Organizatorzy dziękują Rodzicom za żywiołowy doping ( "byliście naszym 6 zawodnikiem" ), perfekcyjne przygotowanie bufetu i pomoc w organizacji, a także wszystkim uczestnikom turnieju za sportową rywalizację w duchu fair play.

Źródło: Stolem Gniewino

(KL)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

PikiPiki

0 0

Od dawna uczą, że sport w tym wieku to ma być zabawa , zero rywalizacji . Ciągła rywalizacja i gdzie jest piłka seniorska ? Fajnie że wygrali , ale droga niewłaściwa . 11:48, 18.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%