Zamknij
REKLAMA

Warsztaty odblaskowych breloków

13:00, 02.10.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

6 i 7 października na warsztatach kreatywnych w Rumi do powstania prac posłużą spadające liście. Dzieci wykonają oryginalne odblaskowe breloki z filcu.

Udzielający się wszystkim jesienny klimat warto wykorzystać jako źródło inspiracji. Zachętą do tego będą dwudniowe warsztaty kreatywne w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Wykorzystując dary lasu, mali artyści stworzą breloki, które dzięki odblaskowym elementom staną się praktyczną ozdobą podczas jesiennej szarugi.

Maluchy będą mieć do dyspozycji szablony liści różnych gatunków drzew, które odrysują na filcu lub tekturze. Wycięta baza zostanie ozdobiona odblaskowymi elementami, tasiemkami oraz metalowymi zawieszkami. Podczas zajęć dzieci będą nie tylko ćwiczyć zdolności manualne, lecz również nauczą się rozpoznawać liście określonych gatunków drzew.

Powstałe prace posłużą jako breloki do kluczy lub elementy odblaskowe, które można przypiąć do plecaka i odzieży wierzchniej. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12.00 do 16.00. Wstęp bezpłatny.

REKLAMA

Komentarze (1)

ewaewa

1 0

apluje do wszystkich nauczycieli z wejherowa i okolicy,uczcie i powtarzajcie dzieciom i mlodzierzy ,zeby ustepowaly w autobusach miejsca osobom starszym.Pewien 16 latek odpowiedzial ,na uwage zeby ustapic
l miejsce starszej osobie cyt ,ja nie bede stal. Takiej znieczulicy nie widzialem w zadnym regionie polski ,kaszubi to bardzo specyficzny narod 17:13, 06.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone