Zamknij
REKLAMA

Weź udział w castingu i zostań aktorem!

10:17, 10.10.2018 | A.W
REKLAMA
Skomentuj

Przyjdź, powiedz lub przeczytaj wiersz i zacznij swoją przygodę z aktorstwem – w ten sposób Miejski Dom Kultury w Rumi zachęca mieszkańców miasta i okolic do wzięcia udziału w projekcie pn. Wierszogadanie. Casting odbędzie się w najbliższy piątek (12 października). Jedynym warunkiem udziału jest wiek – należy mieć ukończone co najmniej 14 lat.

Celem inicjatywy jest przede wszystkim rozwijanie zainteresowań i zdolności twórczych oraz popularyzacja sztuki słowa wśród młodzieży i dorosłych, integracja różnych grup wiekowych, a także wyłonienie i promocja najzdolniejszych aktorów i aktorek.

Osoby, które przyjdą na casting, będą musiały zaprezentować jury swoje umiejętności aktorskie i interpretacyjne. Oceniania będzie m.in. dykcja, mimika twarzy, ruch sceniczny, dobór repertuaru, emisja głosu, intonacja, a także sposób prezentacji utworu. Osoby, które przejdą do finału, wezmą udział w profesjonalnych warsztatach, a ostatecznie wystąpią na scenie podczas finału projektu. Na najlepszych czekają nagrody rzeczowe.

Casting odbędzie się w najbliższy piątek (12 października) w godzinach od 17:00 do 20:00 w Miejskim Domu Kultury w Rumi, przy ulicy Mickiewicza 19. Więcej szczegółowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu 58 671 07 37 oraz na Facebooku.

(A.W)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone