Zamknij
REKLAMA

20-lecie Teatru "Prawie Lucki"

07:00, 31.10.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

W Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Jana III Sobieskiego odbyło się 20-lecie teatru młodzieżowego „Prawie Lucki” z inicjatywy Edyty Łysakowskiej-Sobiczewskiej. Na spotkanie w auli szkoły przybyło sporo sympatyków i członków tego teatru.

Na jubileuszowe spotkanie przybyli absolwenci oraz osoby uczące się w szkole. Po latach niewidzenia się, absolwenci dzielili się wspomnieniami i oglądali prezentacje teatralne. Pomysł spotkania, podobnie jak idea powstania teatru przy liceum, wyszedł od nauczycielki języka polskiego Edyty Łysakowskiej-Sobiczewskiej.

-Połowa 40 lat pracy w szkole to kontakt ze wspaniałymi, twórczymi, inteligentnymi, wrażliwymi i pełnymi poczucia humoru młodymi ludźmi. Bez nich moja praca nie miałaby tyle blasku i radości – mówi Edyta Łysakowska-Sobiczewska. - Ich obecność, ciepłe słowa, wspomnienia, listy od tych, którzy nie mogli przybyć, są dla mnie największym podziękowaniem za 20 lat wspólnych przeżyć.

Choć nie wszystkim udało się dotrzeć to liczba osób, które postanowiły powspominać dawne, kreatywne czasy, przerosła oczekiwania organizatorów. Przybyli z różnych stron świata i Polski, nie zaważając na trudy podróży. Towarzyszyli im także nauczyciele Beata Płotka i Iwona Kwidzińska oraz dyrektor liceum Katarzyna Bojke.

Nie zabrakło nawet dzieci absolwentów, które przyszły oglądać swoich rodziców na scenie. A nowa, dobrze wyposażona aula, która była dziełem dyrektorki Bożeny Conradi, wzbudzała sporo zazdrości wśród tych, którzy występowali jeszcze w sali gimnastycznej.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone