Zamknij
REKLAMA

V Maraton Pieśni Patriotycznej

13:00, 09.11.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj
MPiMKP

Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie, Stowarzyszenie Miłośników Muzyki w Wejherowie oraz Fundacja im. Ks. prof. Włodzimierza Sedlaka zapraszają mieszkańców powiatu wejherowskiego na V Maraton Pieśni Patriotycznej w pałacu pod honorowym patronatem sekretarza stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego Jarosława Sellina.

Koncert odbędzie się 11 listopada o godzinie 18:00 w siedzibie muzeum przy ulicy Zamkowej 2. Wydarzeniu towarzyszyć będzie okolicznościowa wystawa malarska Stowarzyszenia Plastyków im. Stefana Lewińskiego działającego przy Zrzeszeniu Kaszubsko-Pomorskim w Wejherowie oraz Stowarzyszenia Inicjatyw Obywatelskich „Pro Bono” w Luzinie.

Maraton wpisuje się w powiatowo-miejskie obchody Dnia Niepodległości w Wejherowie. Organizatorzy zapewniają śpiewniki i butelkę wody. Wstęp wolny.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone