Zamknij
REKLAMA

Chemia pełna magii

13:30, 05.12.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj
mat.prasowe

Chemia nie jest wcale straszna. Już 8 grudnia mali odkrywcy odwiedzający Port Rumia Centrum Handlowe Auchan obejrzą pełne świątecznej magii eksperymenty chemiczne.

Centrum Handlowe zamieni się w mroźną krainę pełną magii, gdzie dzięki prostym substancjom maluchy będą wyczarowywać śnieżki z cieczy i niezwykły lód. Mali odkrywcy poznają ciekawostki związane ze zjawiskami chemicznymi i obejrzą interesujące eksperymenty, które wyjaśnią na pozór skomplikowane procesy. 

Żądne wiedzy maluchy dowiedzą się, jak z cieczy ulepić kulę śnieżną, poznają właściwości ciekłego azotu oraz zobaczą, jak dwutlenek węgla zmienia barwy roztworów. W czasie zabawy w detektywów dzieci poznają właściwości jodyny, dzięki której odkryją tajemnicze znaki chemiczne na kartkach. Zdobyta wiedza z pewnością przyda się nie tylko podczas zajęć w szkole.

Spotkanie z cyklu „Akademia małych odkrywców” będzie prowadzone od godz. 12:00 do 18:00. Wstęp bezpłatny.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone