Zamknij
REKLAMA

Świąteczne ozdoby i wyśmienite ciasta

14:30, 05.12.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

W budynku Szkoły Podstawowej nr 6 w Wejherowie odbył się Wielki Kiermasz Świąteczny. Dzięki licznym ofiarodawcom udało się zebrać około 6400 złotych. W organizację  drugiego Wielkiego Kiermaszu Świątecznego włączyli się wszyscy nauczyciele wraz z uczniami i ich rodzicami, rada rodziców i dyrekcja szkoły.

Od rana do wieczora na licznych stoiskach, które stanęły w auli szkoły, można było kupić ozdoby, stroiki, bombki, choinki i kartki świąteczne oraz kalendarze adwentowe, wykonane własnoręcznie przez uczniów, rodziców i nauczycieli. Oprócz tego, każdy mógł zakupić wyśmienite ciasta i ciasteczka świąteczne, przygotowane specjalnie na tę okazję.

Po godzinie siedemnastej swoje talenty zaprezentowali tancerze, młodzi aktorzy, chór szkolny i muzycy. Występy i pokazy artystyczne na scenie spotkały się z dużym zainteresowaniem widzów i zostały nagrodzone gromkimi brawami. Kiermasz świąteczny odwiedził zastępca prezydenta miasta Arkadiusz Kraszkiewicz.

-Mamy nadzieję, że wprowadziliśmy wszystkich odwiedzających w świąteczny nastrój – mówi dyrektor placówki Piotr Litwin. – Środki pozyskane podczas akcji ze sprzedaży rękodzieła artystycznego, ozdób choinkowych, stroików świątecznych i upominków, wykonanych przez nauczycieli, rodziców i uczniów, zostaną przeznaczone na potrzeby szkoły.

Już wiadomo, że podczas kiermaszu świątecznego zebrano kwotę około 6400 złotych, która po ustaleniu z radą rodziców zostanie przeznaczona na potrzeby uczniów.
 

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone