Zamknij
REKLAMA

Świąteczne ozdoby i wyśmienite ciasta

14:30, 05.12.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

W budynku Szkoły Podstawowej nr 6 w Wejherowie odbył się Wielki Kiermasz Świąteczny. Dzięki licznym ofiarodawcom udało się zebrać około 6400 złotych. W organizację  drugiego Wielkiego Kiermaszu Świątecznego włączyli się wszyscy nauczyciele wraz z uczniami i ich rodzicami, rada rodziców i dyrekcja szkoły.

Od rana do wieczora na licznych stoiskach, które stanęły w auli szkoły, można było kupić ozdoby, stroiki, bombki, choinki i kartki świąteczne oraz kalendarze adwentowe, wykonane własnoręcznie przez uczniów, rodziców i nauczycieli. Oprócz tego, każdy mógł zakupić wyśmienite ciasta i ciasteczka świąteczne, przygotowane specjalnie na tę okazję.

Po godzinie siedemnastej swoje talenty zaprezentowali tancerze, młodzi aktorzy, chór szkolny i muzycy. Występy i pokazy artystyczne na scenie spotkały się z dużym zainteresowaniem widzów i zostały nagrodzone gromkimi brawami. Kiermasz świąteczny odwiedził zastępca prezydenta miasta Arkadiusz Kraszkiewicz.

-Mamy nadzieję, że wprowadziliśmy wszystkich odwiedzających w świąteczny nastrój – mówi dyrektor placówki Piotr Litwin. – Środki pozyskane podczas akcji ze sprzedaży rękodzieła artystycznego, ozdób choinkowych, stroików świątecznych i upominków, wykonanych przez nauczycieli, rodziców i uczniów, zostaną przeznaczone na potrzeby szkoły.

Już wiadomo, że podczas kiermaszu świątecznego zebrano kwotę około 6400 złotych, która po ustaleniu z radą rodziców zostanie przeznaczona na potrzeby uczniów.
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone