Zamknij
REKLAMA

Poszerzali wiedzę o atomie

10:00, 04.02.2019 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj
S.Z.S.

Przez dwa miesiące uczniowie poszerzali swoją wiedzę z dziedziny chemii i fizyki w zakresie energetyki jądrowej. W Samorządowym Zespole Szkół w Gniewinie przeprowadzone zostały działania edukacyjno-informacyjne z zakresu nauk ścisłych, przede wszystkim z fizyki i chemii oraz energetyki jądrowej.

Uczniowie w czasie zajęć poznawali otaczające ich zjawiska. W ramach projektów edukacyjnych przygotowali prezentacje multimedialne i wykonali doświadczenia w zakresie „Polub Atom”, „Budowa Atomu” oraz „Fizyka i Chemia wokół nas”. Młodzież miała też możliwość przeprowadzania doświadczeń oraz dzielenia się wiedzą i wnioskami z przeprowadzonych doświadczeń z pozostałymi uczniami i nauczycielami.

-Doświadczenia i wykonywanie ćwiczeń samemu pozwalają na lepsze zrozumienie zjawisk – mówi jeden z nauczycieli. - W ramach działań przybliżamy uczniom istotę energetyki jądrowej, technologię i proces jej wytwarzania.

Dodatkowo w ramach zajęć edukacyjno-informacyjnych zakupiono dla szkoły nowe pomoce dydaktyczne z zakresu fizyki i chemii. Zajęcia i zakup sprzętu zostały sfinansowane w ramach Programu Wsparcia Rozwoju Gmin Lokalizacyjnych PGE EJ 1.
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone