Zamknij
REKLAMA

Klocki oraz gry i zabawy w Rumi

14:00, 19.02.2019 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Elektryczne samochodziki LEGO®, postacie zbudowane z najpopularniejszych klocków oraz liczne gry i zabawy czekają na najmłodszych gości Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan.

23 i 24 lutego najmłodsi będą mogli wziąć udział w konkursie i zdobyć zestawy LEGO®, bilety wstępu do LEGOLAND® Billund Resort w Danii oraz nagrodę główną - voucher na rodzinny pobyt w tym parku rozrywki.

Port Rumia zamieni się w niezwykły park rozrywki i zapewni maluchom liczne atrakcje. Najmłodsi zasiądą w elektrycznych samochodzikach LEGO® i sprawdzą swoje umiejętności na wyznaczonym torze do jazdy. Wiele radości dostarczą także stoliki z klockami, gdzie każdy będzie mógł zbudować najbardziej wymyślne konstrukcje oraz wystawa budowli i postaci XXL prosto z parku LEGOLAND®.

Nie lada atrakcją będzie stoisko multimedialne, gdzie będzie można wziąć udział w rywalizacji w grach na tabletach. Chętni będą mogli założyć okulary VR i dzięki nim przenieść się m.in. na tory kolejek górskich, które można spotkać w parku LEGOLAND® w Danii.

Atrakcją spotkania będzie również specjalny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Aby zawalczyć o nagrody, wystarczy zmierzyć się w budowaniu najwyższej wieży z klocków na czas. Spotkanie z atrakcjami odbędzie się przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi w godzinach 9:30 – 21.00 oraz 24 lutego w godzinach 10:00 – 20.00.

Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.
 

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone