Zamknij
REKLAMA

Młodzi szukali własnych korzeni

10:00, 07.06.2019 | D.D.
REKLAMA

W Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie odbyło się podsumowanie XXIV konkursu „Szukamy własnych korzeni”.  Z każdym rokiem poziom prac wzrasta, a kolejni zwycięzcy podnoszą poprzeczkę coraz wyżej.

Uroczystość rozpoczęła się o wystąpienia wicedyrektor PZPOW Marioli Błaszczuk. W imieniu jury określiła kryteria, którymi sugerowało się przy wyborze prac. Tradycją konkursów stały się zagadki, tym razem związane z tematyka rodzinną. Za poprawnie udzieloną odpowiedź wręczano upominek.

Na uroczystość przybyli laureaci z rodzicami oraz nauczycielami, a także goście specjalni: wicestarosta powiatu  Jacek Thiel, kierownik referatu Kultury i Sportu Urzędu Miasta w Rumi Brygida Lezner. Jury w składzie Krzysztof Kaczmarek, Aleksandra Kuchta i Marzena Hazuka-Beraś przyznało w tym roku 29 nagród w kategorii drzewo genealogiczne i kronika rodzinna z podziałem na szkołę podstawową, gimnazjum i liceum.

Podsumowanie konkursu uświetniły występy wychowanki Moniki Kitel ze Studia Wokalnego Marty Plichty z piosenką „Tańcz” z utworem „Dziewczynka” oraz piosenką „Moja planeta - Nie Ziemia”.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone