Zamknij
REKLAMA

Baśń o rycerzu bez konia w Rumi

12:00, 11.06.2019 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj
Daria Dunajska

Czy każdemu rycerzowi potrzebny jest kompan, jakim jest koń? Odpowiedź na to pytanie będzie ukryta w zabawnym spektaklu, który odbędzie się 15 czerwca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Marionetkowe przedstawienie przeniesie dzieci do świata księżniczek, smoków i czarodziejów.

Szewc bez butów, a rycerz bez konia chodzi? Główny bohater przedstawienia będzie niepocieszony brakiem kompana, co wywoła mnóstwo zabawnych przygód. „Baśń o rycerzu bez konia” autorstwa Marty Guśniowskiej to humorystyczne przedstawienie marionetkowe o samotnym rycerzu i koniu, którzy nawzajem siebie szukają.

W teatrzyku pojawi się mnóstwo barwnych postaci, m.in. księżniczka, czarodziej, straszny smok czy myszo-nietoperz. Spektakl jest realizowany na autorskiej scenie, a w role głównych bohaterów wcielą się marionetki. Ciekawa fabuła sprawi, że nie tylko dzieci, ale również dorośli, będą mieli mnóstwo powodów do uśmiechu.

Spektakl odbędzie się 15 czerwca przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Przedstawienie zostanie wystawione trzykrotnie o godz. 13.00, 15.00 i 17.00. Będzie to ostatnie spotkanie teatralne przed wakacyjną przerwą, a cykl zostanie wznowiony we wrześniu. Wstęp bezpłatny.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone