Zamknij
REKLAMA

Mieszkańcy sami wybierają kinowy repertuar

14:04, 03.07.2019 | R.K
REKLAMA
Skomentuj

W sierpniu do Rumi powróci „Kino Letnie”. W każdy weekend mieszkańcy będą mogli oglądać na plenerowym ekranie wybrane przez siebie produkcje. Wśród filmowych propozycji pojawiły się bajki i animacje, a także filmy obyczajowe oraz komediowe. Repertuar, jak co roku, mieszkańcy typują poprzez internetowe głosowanie.

Kino familijne

Spider-Man Uniwersum, Biały Kieł, Cudowny chłopak, Shrek czy Akademia pana Kleksa – między innymi takie tytuły pojawiły się na liście propozycji filmowych skierowanych głównie do dzieci i rodziców. Głosowanie odbywa się na facebookowym profilu miasta i zakończy się w piątek (5 lipca) w samo południe. Podczas cyklu wyświetlone zostaną trzy filmy, które uzyskają największą liczbę głosów.

Propozycja dla starszych widzów

Z kolei młodzież i dorośli wybiorą filmy dla siebie w osobnym głosowaniu. Wśród kilkunastu tytułów zaproponowanych przez urząd miasta wymienić można m.in. Przełęcz ocalonych, Bohemian Rhapsody, Gladiator, Bodyguard Zawodowiec czy też Mamma Mia. Analogicznie do rodzinnych seansów, wyświetlonych zostanie pięć produkcji, które otrzymają największą liczbę głosów. Ostateczną listę poznamy w poniedziałek o godzinie 12:00.

Oferta dla każdego

Zarówno w propozycji skierowanej do całych rodzin, jak i kina przeznaczonego dla młodzieży i dorosłych, tytuły zostały dobrane w taki sposób, by każdy znalazł coś dla siebie. Są to nie tylko „najświeższe produkcje”, ale i klasyki gatunku.

Filmowa tradycja

To już trzecia edycja „Kina letniego w Rumi” realizowanego w takiej formule. Filmy wyświetlane będą w piątki oraz soboty na terenie jednego z dwóch miejskich parków: Żelewskiego lub Starowiejskim. Na miejscu, oprócz plenerowego ekranu, jak co roku czekać będą również leżaki, koce oraz popcorn – wszystko bezpłatnie.

 

(R.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone