Zamknij
REKLAMA

Gwiazdy disco polo po raz pierwszy zagrają w Redzie

13:29, 05.08.2019 | A.W
REKLAMA
Skomentuj

Fabryka Kultury w Redzie na zakończenie sezonu letniego organizuje galę disco polo. Reda Disco Night odbędzie się w sobotę 24 sierpnia na boisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W ramach wydarzenia zorganizowane zostaną atrakcje dla całych rodzin.

W latach poprzednich Reda gościła największe gwiazdy polskiej sceny, takie jak: Wilki, Odział Zamknięty, Kasia Kowalska, Dżem czy będących na topie, Mrozu, Sound’n’Grace i Sarsę. Sierpniowy koncert będzie więc pierwszym wydarzeniem z muzyką disco i dance.

- Nie stronimy od żadnych gatunków muzycznych – zapewnia Tomasz Wiśniewski, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Redzie. - Mieliśmy już okazję słuchać muzyki elektronicznej czy rapu, ale po raz pierwszy postanowiliśmy złożyć ukłon w stronę muzyki disco i dance. To poniekąd odpowiedź na pewnego rodzaju renesans tego gatunku. Chcemy przekonać się, jak Reda zareaguje na to wydarzenie.

Podczas Reda Disco Night wystąpią takie gwiazdy jak Mejk, Fliger, Cristo Dance, Exaited oraz Andre. To artyści odmienni od poprzednich gości Fabryki Kultury.

- Zorganizowanie gali disco polo nie oznacza oczywiście zwrotu w naszej polityce zapraszania wykonawców – zapewnia Tomasz Wiśniewski. - Wszyscy ci, którzy cenią dobrą zabawę, zdecydowanie powinni stawić się przy scenie na ul. Łąkowej. Gwarantujemy ponad cztery godziny dobrej zabawy. Oby tylko pogoda dopisała.

Od rana na stadionie odbywać się będą zawody sportowe. Oprócz występów gwiazd muzyki disco przewidziana jest również strefa gastronomiczna oraz dmuchane miasteczko dla dzieci. Impreza potrwa od 14 do 23. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

(A.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (7)

OksymoronOksymoron

12 18

To smutne, ze instytucja, która ma w nazwie „kulturę” organizuje koncert niskich lotów. 09:46, 06.08.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

??

4 4

W którym miejscu Mrozu śpiewający starocie amerykańskie z lat 40-tych albo Sarsa wielbiąca melodie buddyjskie są lepsi od disco polo? 09:53, 07.08.2019


spidispidi

9 5

Oksymoron- jesteś egoistą i myślisz o sobie wypowiadając się w ten sposób. 12:23, 07.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OksymoronOksymoron

6 7

Dlaczego sądzisz, że jestem egoistą? Krzewienie kultury to bardzo ważna sprawa. Takie pikniki miejskie dla wielu osób są jedynym sposobem na zetknięcie się z powyższą . Nie sądzisz, że szkoda czasu i wkładu pracy na coś co jest po prostu mierne? 22:28, 07.08.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

EdwardEdward

4 0

Jakie społeczeństwo, taka muzyka. 05:03, 14.08.2019


bobekbobek

0 0

Oksymoron - a kim Ty jesteś by oceniać co jest mierne a co zacne ?
Uważam ,że każdy ma zupełnie inną wrażliwość, inne spojrzenie na świat i inne potrzeby.
Nie należy nikomu narzucać autorytatywnie tego co powinien oglądać i czego słuchać.
Mogę się nawet założyć, że publika zgromadzona na tej imprezie będzie większa niż dotychczas gdy grały "gwiazdy".
Czy według ciebie ci wszyscy ludzie maja "mierne" gusta czy może inny niż Ty smak i poczucie estetyki...
pozdrawiam serdecznie i życzę miłej zabawy jeśli się pojawisz.
Rafał.
11:14, 23.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OksyOksy

1 0

To nie chodzi o gusta. Nie jestem specjalistą w dziedzinie muzyki, natomiast jak widać naiwnie, miałem nadzieje, ze profesjonaliści działający pod szyldem kultura, będą promować coś z górnej lub chociaż „środkowej” pułki . Również pozdrawiam 02:19, 28.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone