Zamknij
REKLAMA

Kolorowe laboratorium w Rumi

13:00, 13.09.2019 | D.D.
Skomentuj
REKLAMA

Wszystkie kolory tęczy będzie można zobaczyć 14 września w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Podczas kolejnego spotkania z cyklu „Akademia małych odkrywców” dzieci będą poszerzać wiedzę i obejrzą barwne eksperymenty.

Z koloru czerwonego, niebieskiego i żółtego wyczarujemy wszystkie kolory tęczy. Dzieci dowiedzą się wielu faktów i ciekawostek o kolorach, które zostaną przedstawione dzięki barwnym eksperymentom. Kolorowe laboratorium zachwyci nawet największych sceptyków.

Podczas zajęć dzieci dowiedzą się, czym są kolory podstawowe, a które zaliczamy do pochodnych oraz jak można je rozdzielać. Uczestnicy zajęć zobaczą, w jaki sposób rozdziela się światło na poszczególne barwy oraz poznają specjalistyczne urządzenia służące do pomiarów ilości i barwy światła. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane barwniki luminescencyjne, które mieszane w różnych proporcjach pozwolą uzyskać dowolny kolor.

„Akademia małych odkrywców” odbędzie się 14 września w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej w Rumi. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12:00 do 18:00. Udział w zabawie jest bezpłatny. 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA