Zamknij
REKLAMA

Dzieci wyczarują złoty deszcz

09:00, 11.10.2019 | D.D.
Skomentuj
REKLAMA

Złoty deszcz, tańczące metale oraz zachód słońca w probówce będzie można zobaczyć 12 października w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Podczas kolejnego spotkania z cyklu „Akademia małych odkrywców” dzieci poznają najciekawsze reakcje chemiczne i obejrzą barwne eksperymenty.

Już wkrótce dzieci poznają chemię z zupełnie innej strony. Przedstawiane reakcje chemiczne dadzą zaskakujące, kolorowe efekty. Dzieci wyczarują złoty deszcz, obejrzą tańczące na wodzie kawałki metali, a w małej probówce odtworzą zjawisko wschodu i zachodu słońca. Nie zabraknie zabaw z kolorowymi substancjami i ważnych zagadnień, takich jak zjawisko termochromii, które mogą się przydać na zajęciach w szkolnych ławkach.

„Akademia małych odkrywców” to cykl comiesięcznych spotkań, podczas których dzieci poprzez barwne eksperymenty poznają pojęcia naukowe z zakresu fizyki lub chemii. Zagadnienia zostają przedstawione w ciekawy sposób, na przykładach z codziennego życia, tak aby zainteresować dzieci tematem i zachęcić do własnych poszukiwań. Zdobyta wiedza przydaje się nie tylko w szkolnych ławkach.

„Akademia małych odkrywców” odbędzie się w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12:00 do 18:00. Udział w zabawie jest bezpłatny. 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA