Zamknij
REKLAMA

Wystawa, loteria i tort na 15-lecie Kunsztu

10:00, 19.10.2019 | D.D.
Skomentuj
REKLAMA

Wczoraj w Redzie miejscowe Stowarzyszenie Kunszt dokonało uroczystego otwarcia wystawy pod tytułem „XV Redzkie Impresje. Obraz i muzyka – mowa duszy i wyobraźni”. Wernisaż połączono z 15-leciem działalności redzkiego stowarzyszenia.

Otwarcie wystawy odbyło się w auli Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Łąkowej. Prezes stowarzyszenia Beata Zawal–Brzezińska wraz z wiceprezesem Adamem Majkowskim przedstawili artystów gościom i wręczyli im kwiaty. Następnie przekazali podziękowania wszystkim zasłużonym dla stowarzyszenia.

Wernisaż uświetnił występ dyrektora Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej Tomasza Fopke z akompaniamentem, który zaśpiewał arie i pieśni Stanisława Moniuszki. Licznie przybyli goście obejrzeli także malarstwo, rysunek, fotografię, kaligrafię i ceramikę, a także haft koralikowy, haft krzyżykowy i haft ukraiński, dziewiarstwo ręczne, frywolitki, biżuterię artystyczną np. z drewna i żywicy epoksydowej, decoupage, mixed media, quilling, scrapooking i rzeźbę.

Wystawie towarzyszyła loteria prac i catering z pięknym tortem okolicznościowym. Wystawa w dniach 19-20 października (sobota, niedziela) czynna jest w godz.10:00-18:00, a dnia 21 października (poniedziałek) czynna w godz. 9:00-15:00. Mecenat artystyczny na wydarzeniem objął Urząd Miasta w Redzie, Starostwo Powiatowe w Wejherowie, Różane Centrum Róży Melcer i Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie.

Zapraszamy – wstęp wolny.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA