Zamknij
REKLAMA

Ponad 10 tysięcy złotych z Festiwalu Serc

20:08, 20.01.2020 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Za nami VIII Charytatywne Kolędowanie pod hasłem „Festiwal Serc, z którego dochód przeznaczono na leczenie Agaty Dąbrowskiej.

Charytatywne Kolędowanie tradycyjnie odbyło się w kościele pw. Chrystusa Króla i bł. siostry Alicji Kotowskiej. Było to wydarzenie artystyczne o charakterze charytatywnym, na którym zbierano pieniądze dla niepełnosprawnej dziewczynki. Jej rodzina jest w trudnej sytuacji finansowej i dlatego potrzebuje wsparcia finansowego w leczeniu, rehabilitacji i kosztownym zabiegu operacyjnym.

Po raz kolejny występy artystyczne z gwiazdą wieczoru na czele zbiegły się z pięknym odruchem serca. Łącznie zebrano ponad 10 tysięcy złotych.

-Cieszymy się, że kolejny Festiwal Serc zainteresował ogromną część mieszkańców. To miło, że można łączyć się z tak pięknym dziele i pomagać innym – mówi organizator festiwalu Marcin Drewa. - W tym roku mieliśmy okazję usłyszeć Joszko Brodę z rodziną, dzieląc się jednocześnie z potrzebującą pomocy chorą Agatą. 

W części artystycznej publiczność wysłuchała zespołu ,Dominus” z Kariną Ziemann, zespołu wokalno-instrumentalnego ,,Gdyńska Bryza”, scholi dziecięcej ,,Chrystusowe Owieczki” oraz  artystów 3 Flotylli Okrętów Gdynia w składzie Dziecięcy Zespół Wokalny ,,Kropelki”, Dziecięcy Zespół Wokalny ,,Revival” i Zespół Estradowy ,,Reling”, a także diakonii muzycznej ,,Jerozolima” i chóru ,,Laudate Dominum”.

Przypomnijmy, że Agata Dąbrowska urodziła się jako skrajny wcześniak. Choruje na porażenie mózgowe, padaczkę, a z powodu uszkodzonego nerwu wzrokowego praktycznie nie widzi. Dzięki środkom zebranym podczas ubiegłorocznego „Festiwalu Serc” udało się zakupić pionizator, wózek rehabilitacyjny i pojechać na turnus, dzięki czemu dziewczynka poczyniła widoczne postępy.
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone